Szanowni Państwo,

Firma MARIOLA jest marką, która istnieje na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Oddział WINDOW zajmuje się produkcją stolarki PCV i aluminium oraz fasad aluminiowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy o wysokim potencjale produkcyjnym, dzięki czemu oferujemy produkt najwyższej jakości. Nasza produkcja dostosowana jest do najnowszych wymagań zawartych w unijnych dyrektywach, również tych, które obowiązywać będą od roku 2017 i 2020.

Dostarczamy stolarkę okienną dla firm prywatnych, instytucji, Klienta indywidualnego oraz inwestycyjnego. Znaczną część produkcji kierujemy na eksport do krajów Unii Europejskiej. We współpracy z profesjonalnymi dostawcami: Rehau, Roto, Aliplast, Aluplast, Aluprof, ROMB, Synthos, Pilkington, tworzymy okna o najwyższych parametrach technicznych i nowoczesnych rozwiązaniach systemowych. Zdobyliśmy zaufanie Klientów oraz zrealizowaliśmy szereg inwestycji, między innymi: nowoczesne kompleksy mieszkaniowe – Central Park Ursynów znajdujący się przy ul. Kłobuckiej 8 w Warszawie liczący 2500 lokali mieszkalnych, Osiedle „Nowy Raków” przy ul. Instalatorów 7b w Warszawie liczące około 2000 lokali mieszkalnych, osiedle o podwyższonym standardzie przy ul. Sokołowskiej 11 w Warszawie, zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Nowogródzkiej w Elblągu, Apartamenty Bakalarska w Warszawie, osiedle wraz lokalami usługowymi przy ul. Witosa 15b w Białymstoku, osiedle o wyjątkowej architekturze i zastosowaniu wychylonych fasad aluminiowych przy ul. Staszica w Pruszkowie. Ponadto zrealizowaliśmy inwestycje na potrzeby I Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Jednostki Wojskowej 1248 w Bartoszycach, Lotniska w Szymanach gdzie m. in. zamontowano szkło antyrefleksyjne, Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu, w którym zastosowaliśmy ponadstandardowe szklenie i ponadwymiarowe fasady aluminiowe. Wykonaliśmy również wiele innych inwestycji, takich jak: Hotel Radisson (Sobieski) w Warszawie, Amix Akcesoria Meblowe – Białystok, sieć sklepów Biedronka, nowoczesny biurowiec dla PREMA S.A. w Jawczycach, „Kamienica Muranów” przy ul. Dzielnej 72 w Warszawie, przy której wykorzystaliśmy konstrukcje na szkle i profilu giętym oraz łączenie stolarki aluminiowej z drewnianą – najwyższy standard nowoczesnych technologii budowlanych.

W naszej ofercie znajduje się również realizacja stolarki aluminium i PCV w systemie okienno-drzwiowym przeznaczona pod budowę domków jednorodzinnych na zamówienie Klienta indywidualnego.

Nasi technolodzy i przedstawiciele służą specjalistycznym doradztwem w zakresie konstrukcji okna, jego funkcjonalności i estetyki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby projekt finalny był idealnie dopasowany do potrzeb każdego Klienta.

Zapraszamy do współpracy,

Zarząd i Pracownicy firmy PP-H-U „MARIOLA” Sp. z o.o.