OKNO PCV Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ – z wkładem termiczno-akustycznym

Produkt całkowicie innowacyjny.

  • Najlepsze parametry oszczędności energii,
  • wysokie osiągnięcie optyczne,
  • podniesienie izolacji termicznej o 7,5%*,
  • wzrost tłumienia hałasu o 9%*.

*(w stosunku do okien bez nakładki o podwyższonej akustyce i termice)

Najlepsze parametry oszczędności energii i jednoczesne osiągnięcie perfekcyjnej optycznie urody połączenia PCV oraz aluminiowych okien i fasad to atuty, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ze względu na różne cechy okna  (zależne od rodzaju zastosowanego profilu, ilości szyb) nie jest celowym podawanie parametrów w jednostkach np. dB, czy operowanie współczynnikiem ponieważ dla każdego okna (ze względu na wymiar okna, rodzaj profilu, ilość szyb) będą one miały różne wartości. Wartość określona w procentach pozwala pokazać o ile okno jest lepsze pod kątem tłumienia hałasu, przenikalności ciepła od okien PCV bądź okien PCV z nakładką aluminiową bez podwyższonej termiki i akustyki. W Obecnie znajdujących się oknach z nakładką aluminiową na rynku spełniane są jedynie funkcje estetyczne.

Wzrost polepszonej termiki i akustyki wynika z  zastosowania okładziny izolacyjnej umiejscowionej między profilem okiennym a nakładką aluminiową.

Na wynalazek pt. „Okno z okładziną zewnętrzną” firma PPHU Mariola Sp. z o.o. otrzymała Patent nr 231841 wystawiony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w dn. 16.04.2019 r..

Nowy produkt znajdzie się w sprzedaży od 15.06.2021 r.

Zapytania oraz zamówienia przyjmujemy już teraz.

Zapraszamy do kontaktu.