WINK HAUS   activPilot Select
 
 
activPilot Select - Standard bezpieczeństwa

System ryglowania oparty jest na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych „grzybków“ Współpracują one z zaczepami standardowymi lub antywłamaniowymi – ze stali. Od nich zależy poziom zabezpieczenia antywłamaniowego: im więcej zaczepów stalowych, tym większa odporność okna na włamanie.
Taki system daje swobodę wyboru, ponieważ w razie potrzeby można podnieść standard zabezpieczenia okna. Wystarczy wymienić odpowiednią ilość zaczepów i dodać certyfikowaną klamkę z kluczykiem. Jest to możliwe nawet po wielu latach użytkowania okna.

activPilot Select - Innowacja ukryta we wnętrzu okna

System activPilot Select to kwintesencja funkcjonalności na  minimalnej powierzchni. Ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą okucie wyróżnia się wysoką trwałością – konstrukcja gwarantuje minimalne zużywanie się elementów i wygodę użytkowania. Stabilność i trwałość okucia  dokumentują badania i certyfikaty instytutu ift Rosenheim.

activPilot Select w nowoczesnej architekturze

Duże przeszklenia są symbolem nowoczesnej architektu-ry. Nowoczesne okna nie tylko mają duże rozmiary, ale także wyposażone są w potrójne pakiety szybowe o podwyższonych właściwościach termoizolacyjnych, dźwiękochłonnych lub antywłamaniowych. Wymagają one zastosowania specjalnych wytrzymałych okuć, przystosowanych do skrzydeł o dużym ciężarze.

System activPilot Select to rozwiązanie zaprojektowane do takich dużych i ciężkich okien. Dziękiopatentowanej konstrukcji można je stosować do skrzydeł o wadze nawet 150 kg i powierzchni do 3 m2! Daje to nowe możliwości projektantom i producentom stolarki.