Wdrożenie wyników prac B+R przez firmę PPHU Mariola Sp. z o.o. – Okno z ruchomą czwartą szybą

Beneficjent : Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MARIOLA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wartość projektu: 12 773 304,00 zł.

Dofinansowanie: 6 230 880,00 zł.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariola Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Wdrożenie wyników prac B+R przez firmę PPHU Mariola Sp. z o.o. – Okno z ruchomą czwartą szybą”.

Projekt realizujemy, aby wzmocnić potencjał na rynku polskim oraz eksportowym, a także wprowadzić innowacyjne rozwiązania dedykowane do dużych inwestycji budowlanych, usytuowanych najczęściej w centach aglomeracji miejskiej o dużym nasilenia hałasu. Projekt skierowany jest do Inwestorów budowlanych, Deweloperów i Generalnych Wykonawców, zarówno w Polsce, jak też zagranicą dbających o parametry wznoszonych obiektów, wyznaczają również coraz wyższe parametry izolacji akustycznej dla stolarki okiennej.

Projekt pod kątem zakresu rzeczowego sprowadza się do budowy hali, zakupu maszyn i urządzeń technologicznych, sprzętu IT, specjalistycznego oprogramowania – jako zasobów technicznych niezbędnych do uruchomienia produkcji nowego innowacyjnego produktu, które ułatwi prototypowanie produktu w branży budowlanej.

W efekcie wdrożenia nowego rozwiązania na rynek zostanie wprowadzony nowy produkt „Okno aluminiowe z ruchomą czwartą szybą”, który zostanie wprowadzony na rynek, będą mogli korzystać klienci tj. firmy budowlane oraz deweloperskie w Polsce i za granicą.